Náš cíl

 • Dítě jako tvůrce svého vzdělání

 • Rodič jako vítaný partner školy

 • Učitel jako průvodce dítěte na jeho vzdělávací cestě

Nabídka pro pedagogy základních škol

 • 1, 3, 6 Den ve třídě Začít spolu v ZŠ

 • JAK SE NA AKCE PŘIHLÁSIT?


  1, 3, 6 Den ve třídě Začít spolu v ZŠ

  Nabízíme jedinečnou příležitost seznámit se s programem Začít spolu přímo na základní škole, která má s realizací tohoto programu dlouholeté zkušenosti. Budete mít možnost strávit dopoledne ve třídě Začít spolu, pozorovat učitele a práci dětí v centrech aktivity, které jsou pro program Začít spolu charakteristické atp. Po skončení návštěvy Vám bude paní učitelka k dispozici k reflexi celého dne, k zodpovězení Vašich případných otázek, k diskusi nad tématy, které Vás zajímají. Akce je vhodná i pro letošní absolventy letních škol, kteří budou moci navázat na své znalosti a první zkušenosti z praxe.

  Termín a místo:

  (3) 10. 11. 2017, pátek
  Praha-Radotín, ZŠ

  Cena: 680 Kč
  Vyplněnou a naskenovanou přihlášku zaslat na


  Všechny akce jsou akreditované, účastníci obdrží osvědčení o absolvování.

  V ceně seminářů jsou zahrnuty náklady na odbornou práci lektorů, poskytnutí pracovních materiálů a drobné občerstvení v průběhu akce. V ceně není kalkulován oběd ani cestovné či ubytování účastníků.

  Pokud budete mít jakékoli dotazy k obsahu jednotlivých akcí či budete potřebovat další upřesnění, kontaktujte nás na telefonu 222 963 596.


  JAK SE MŮŽETE NA AKCE PŘIHLÁSIT?

  Stáhněte si přihlášku, vyplňte ji a neskenovanou pošlete na e-mail
  Přihláška ke stažení zde. (ve formátu doc)

  Podrobné podmínky pro přihlašování, odhlašování, slevy apod. najdete v dokumentu Jak se přihlásit? - ke stažení zde  Step by step ČR, o.p.s. je nezisková organizace, která od roku 2001 nabízí vzdělávací programy pro školy i jednotlivce. Veškeré programy jsou akreditované v systému DVPP MŠMT, účastníci/e obdrží osvědčení o absolvování.

  Vzdělávací program Začít spolu je mezinárodně uznávaný a praktikovaný vzdělávací koncept pro MŠ a 1. stupeň ZŠ. Výlučným nositelem tohoto programu pro ČR je Step by Step ČR, o.p.s., který je současně nositelem ochranné známky Začít spolu.